Nieuws

 
  Kijk hier voor het actuele nieuws en mededelingen. Lees verder >>  
     
 

Webcam

 
  Kijk hier voor webcam beelden van de haven. Lees verder >>  
     
 

Weer

 
  Weerstation Lees verder >>  


 
 

Contact

De jachthaven van de Jachtclub Veere is gelegen in de oude stadshaven van Veere aan het Veerse Meer.
In de directe omgeving van de haven vindt u de bakker, leuke winkeltjes, gezellige restaurants en musea.

 

Kantoor havenmeester: Kaai 14, 4351 AA Veere
tel. (0118) 50 12 46
mob. 06 219 226 76
email:havenmeester@jachtclubveere.nl

Sociëteit Clubgebouw: Kaai 14, 4351 AA Veere
tel. (0118) 50 13 79

Voorzitter: Theo Winde, Fazantenlaan 2, 4351 RV Veere
tel. (0118) 50 20 13
email: voorzitter@jachtclubveere.nl

Secretaris: Ad van de Kreeke, Bleek 15, 4331 EK Middelburg
tel. 06 - 222 44 220
email: secretaris@jachtclubveere.nl

Penningmeester: Jan de Vroe, Bieweg 1, 4351 SK Veere
tel. (0118) 50 19 07
email: penningmeester@jachtclubveere.nl

Havencommissarissen:
Dave de Stigter, van Borselelaan 38, 4351 NP Veere
tel. (0118) 50 18 95
email: 1ehavencommissaris@jachtclubveere.nl

Harry Buiter, Patrijzenlaan 10, 4351 RW Veere
tel. 06-52 45 75 09
email: 2ehavencommissaris@jachtclubveere.nl

Comm. Evenementen en relatie exploitanten:
Ingrid Fokke-Scheiberlich, ’t Hout 34, 4361 CB  Westkapelle
tel. 06-41427834
email: evenementen@jachtclubveere.nl

Commissaris gebouwen: Xander van der Steen, Warwijcksestraat 29, 4351 BE Veere
tel. (0118) 41 01 83
email: gebouwen@jachtclubveere.nl

Administratie: Addy Reneman - de Buck, Sandenburghlaan 67, 4351 RM Veere
tel. (0118) 50 15 09
email: administratie@jachtclubveere.nl

Zeilwedstrijdcommissaris: Edwin Louwerse, Bisschopstraat 9, 4353 BN Serooskerke
tel. 06-42239764
email: wedstrijden@jachtclubveere.nl

Redactie Clubblad:
Elies Franke-de Jonge, Kaai 69, 4351 AC Veere
tel. (0118) 21 72 64
email: redactie@jachtclubveere.nl

Ulrike Feller-Speck, Dokstraat 6, 4331 HL Middelburg
tel. (0118) 61 57 09
email: redactie@jachtclubveere.nl

Webmaster: Richard Dijkwel
e-mail: webmaster@jachtclubveere.nl

Internet: www.jachtclubveere.nl